Foragri s.r.o.

O společnosti

jsme velice rádi, že vám formou našich webových stránek můžeme představit společnost FORAGRI s.r.o. a doufáme, že při prohlížení těchto stránek naleznete vhodný produkt pro vaši práci, popřípadě zajímavou inspiraci pro Vás či pro Vaše známe.

Naše společnost se zabývá dovozem zemědělské, lesní a komunální mechanizace a náhradních dílů od renomovaných výrobců z celé Evropy. Snažíme se vždy vybírat produkty, které kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Samozřejmostí je, že krom poradenské činnosti při výběru vhodného stroje vám pomůžeme s financováním i uvedením do provozu.

I my si uvědomujeme, že samotný produkt bez následné podpory, kterou zajišťujeme jak v České republice tak na Slovensku pomocí sítě autorizovaných prodejních středisek, nemůže obstát. Proto jsou naši autorizovaní partneři vždy ve vaší blízkosti, tak aby vám byli schopni poskytnou kvalitní službu a rychlý servis.

Všechny naše činnosti směřujeme k vaší maximální spokojenosti s našimi produkty tak, abyste se rádi vraceli ke značce FORAGRI s.r.o. a jejím autorizovaným zástupcům. Zároveň si uvědomuje, že některé služby je možné poskytovat dnes již čistě elektronickou formou, a proto jsme založili web www.agrishop.cz. Na tomto e-shopu Vám nabízíme možnost přímého nákupu produktů, které se snadno přepravují a mají v našem sortimentu nezastupitelné místo. 

Ing. Tomáš Dědič

Jednatel společnosti

TOP
Produkty
Menu